porozmawiajmy o Twoim kredycie chat online

Warning: Use of undefined constant dane_kontaktowe - assumed 'dane_kontaktowe' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tophipoteki/ftp/public_html/tophipoteki/wp-content/themes/doradcyonline/contact-page.php on line 28

 

Nazywam się Tomasz Machowiak i od 14 lat zajmuję się kredytami hipotecznymi. Przygodę z finansami rozpocząłem od stanowiska Asystenta w DomBanku, jednym z pierwszych Banków w Polsce specjalizujących się wyłącznie w kredytach hipotecznych, następnie zostałem Doradcą Klienta, wielokrotnie plasując się wśród najlepszych 10 doradców hipotecznych w Polsce. Po 9 latach pracy w banku rozpocząłem pracę jako niezależny ekspert finansowy w Centrum Kredytów w Zielonej Górze.

Wspólnie z zespołem tophipoteki.pl postanowiliśmy podzielić się wiedzą i doświadczeniem na temat kredytów hipotecznych. Wiemy, że bardzo często informacje znalezione w internecie są nieprawdziwe lub nieaktualne dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji online i jeżeli masz jakieś pytania na temat kredytu hipotecznego to zapraszamy do czatu.

Za naszą pomoc i obsługę nie płacisz jakichkolwiek dodatkowych opłaty czy prowizji, a setki zadowolonych Klientów są chyba najlepszą wizytówką na nasze profesjonalne podejście do Klienta.

Jeżeli zdecydujesz się na naszą obsługę to możesz być pewien, że zostaniesz poprowadzony przez cały proces kredytu hipotecznego od A do Z, a my dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twoje marzenia w postaci własnej nieruchomości.


Warning: Use of undefined constant formularz - assumed 'formularz' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tophipoteki/ftp/public_html/tophipoteki/wp-content/themes/doradcyonline/contact-page.php on line 32

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą:

Zaufanie godne najlepszych

Wojciech

Świebodzin | lubuskie

Bardzo solidna obsługa klienta, gdyby nie Pan Tomek, to do dziś pewnie walczyli byśmy z formalnościami kredytowymi. Profesjonalizm, rzetelność, duża cierpliwość. Od samego początku do samego końca Pan Tomek prowadził nas do celu. Polecam bez zastrzeżeń.

Dawid

Nowa Sól | lubuskie

Polecam w 100 % każdemu , miła i rzetelna obsługa klientów.

Michał

Kożuchów | lubuskie

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Tomka . Pełen profesjonalizm od początku sprawy aż do jej zakończenia

Instytucje, które nam zaufały